SKB BUDOWNICTWO

INSTALACJE HVAC

Dostarczamy rozwiązania związane z ogrzewaniem, klimatyzacją oraz wentylacją w ramach usług instalacyjno-serwisowych HVAC.

Projektujemy i wykonujemy specjalistyczne instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne i grzewcze.

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami urządzeń grzewczych i klimatyzacji.
Proponujemy Państwu tylko sprawdzone systemy o wysokiej jakości.

SPECYFIKA UŻYTKOWANIA

Dopasujemy klimatyzację do charakterystyki pomieszczeń, w której montujemy system. Zadbamy o stworzenie optymalnych warunków w obiektach o dużej kubaturze, w szczególności biurowych, handlowych i magazynowych. Dopasujemy i zamontujemy klimatyzatory także w budynkach mieszkalnych.

Wykonamy instalację klimatyzacji w pomieszczeniach o specjalnych wymogach, takich jak serwerownie, szpitale, apteki, gabinety urody, salony fryzjerskie, gabinety lekarskie i inne.

KOMPLEKSOWA OFERTA INSTALACJI HVAC 

Realizujemy montaż i serwis klimatyzacji. Przygotujemy Państwa do obsługi i eksploatacji urządzeń, dzięki czemu będą użytkowane prawidłowo i efektywnie. Współpracujemy z projektantami i wykonujemy instalacje, optymalizując ich parametry funkcjonowania. Zwiększamy komfort funkcjonowania w rozmaitych pomieszczeniach przez cały rok.

Doradzimy w kwestii wyboru rozwiązań dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Proponowane przez nas rozwiązania projektujemy i wykonujemy mając w pamięci troskę o środowisko naturalne. Sprawiamy, że powietrze, jakim Państwo oddychają, ma lepszą jakość.

OFERTA

Roboty ziemne

Roboty rozbiórkowe

Konstrukcje żelbetowe

Instalacje sanitarne

Sieci zewnętrzne i przyłącza do budynków

Termomodernizacje budynków

Roboty wykończeniowe

Prace remontowe i modernizacyjne