SKB BUDOWNICTWO

INSTALACJE SANITARNE

W ramach działalności z zakresu prac budowlanych lub modernizacji obiektów wykonujemy różnego rodzaju prace instalacyjne.

Nasze wieloletnie doświadczenie daje nam możliwość kompleksowego wykonawstwa robót związanych z instalacjami sanitarnymi.

Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje wymagane podczas realizacji tego typu przedsięwzięć. Ponadto zajmujemy się modernizacją węzłów cieplnych oraz kotłowni.

INSTALACJE SANITARNE

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych, na które składają się: instalacja wodna, instalacja kanalizacji sanitarnej i deszczowej, a także prace związane z sieciami zewnętrznymi i przyłączami do budynków.

Posiadamy sprzęt i doświadczenie pozwalające na profesjonalne wykonanie prac. Stosujemy nowoczesne technologie i korzystamy z materiałów, pochodzących od sprawdzonych dostawców jak również posiadają odpowiednie certyfikaty.

Kompleksowo wykonamy dla Państwa roboty instalacyjne w każdym budynku, zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w budynkach mieszkalnych czy przemysłowych.

W ramach kompleksowej realizacji oferujemy także serwis gwarancyjny. Jesteśmy w stanie prowadzić prace na obiekcie czynnym, co stanowi często dużą dogodność dla naszych klientów.

OFERTA

Roboty ziemne

Roboty rozbiórkowe

Konstrukcje żelbetowe

Instalacje HVAC

Sieci zewnętrzne i przyłącza do budynków

Termomodernizacje budynków

Roboty wykończeniowe

Prace remontowe i modernizacyjne