SKB BUDOWNICTWO

PRACE REMONTOWE I MODERNIZACYJNE

Zajmujemy się różnego rodzaju pracami remontowymi i modernizacyjnymi obiektów oraz pomieszczeń, które pod wpływem czasu uległy zniszczeniu.

Przywracamy budynkom funkcjonalność oraz doskonały wygląd.

Przejmujemy od zleceniodawcy cały proces poprzedzający remont, a także proponujemy serwis po zakończeniu prac.

KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE

Niezależnie od wielkości realizacji wszystkie prace wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów i pracowników fizycznych. Ponadto materiały i narzędzia, które wykorzystujemy podczas wykonania zlecenia, pochodzą od dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Jesteśmy gotowi, aby przystąpić do pracy na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia. Nasze usługi obejmują zarówno drobne prace remontowe, jak i kompleksowe działania, wśród których znajdują się gruntowna przebudowa obiektu czy też montaż wszystkich niezbędnych instalacji.

Wśród oferowanych przez nas usług znajdują się także wykonanie iniekcji ciśnieniowej czy wzmocnienie stropów taśmami węglowymi. Prace wykonywane są przez certyfikowanych specjalistów. Proponujemy Państwu także wynajem i montaż rusztowań elewacyjnych.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO REMONTÓW I MODERNIZACJI

Wszystkie zadania wykonujemy po zapoznaniu się z Państwa indywidualnymi potrzebami i wymaganiami. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzane prace remontowe i modernizacyjne idealnie wpisywały się w Państwa gusta.

Realizujemy przebudowy istniejących już pomieszczeń, a także odnowimy pokrycia dachów. Zajmujemy się nie tylko wykonaniem i remontem stosunkowo nowych budynków. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kompleksową modernizację.

Przykładowe prace remontowe, które możemy dla Państwa wykonać:

  • wymiana instalacji;
  • przebudowa istniejących pomieszczeń;
  • wymiana podłóg i glazury, malowanie;
  • modernizacja obiektów zabytkowych;
  • wymiana okien i drzwi;
  • zmiana kostki brukowej.

OFERTA

Roboty ziemne

Roboty rozbiórkowe

Konstrukcje żelbetowe

Instalacje HVAC

Instalacje sanitarne

Sieci zewnętrzne i przyłącza do budynków

Termomodernizacje budynków

Roboty wykończeniowe