SKB BUDOWNICTWO

ROBOTY WYKOŃCZENIOWE

Roboty wykończeniowe stanowią niezwykle ważny punkt w ofercie SKB BUDOWNICTWO.

Wykonujemy zabudowy gipsowe oraz różnego rodzaju prace murarskie i tynkarskie oraz prace związane z izolacjami poziomymi i pionowymi obiektów.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które przyczyniają się do długoletniego użytkowania. Każde zlecenie wykonujemy terminowo.

ROBOTY WYKOŃCZENIOWE NA MIARĘ POTRZEB

Prowadzimy prace wykończeniowe w ramach inwestycji budów obiektów przemysłowych, placówek handlowych, budynków użyteczności publicznej, obiektów sportowych oraz kompleksów mieszkaniowych.

Zapewnimy fachowe doradztwo w kwestii doboru odpowiednich materiałów oraz rozwiązań. Dzięki długoletniej obecności na rynku, jesteśmy w stanie uzyskać atrakcyjne warunki współpracy z naszymi dostawcami.

FACHOWE PODEJŚCIE DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH

Każde zlecenie realizowane jest przez wykwalifikowanych specjalistów z branży budowlanej. Nasi pracownicy dbają o wszystkie detale wykonywanych usług. Przez wiele lat obecności na rynku naszymi znakami rozpoznawczymi stały się dokładność i rzetelność. Stali klienci chętnie do nas wracają, a także polecają nasze usługi.

Wśród robót wykończeniowych, które znajdują się w naszej ofercie, wymienić można:

  • nakładanie tynków: tradycyjnych cementowo-wapiennych, gipsowych, akrylowych mineralnych oraz kwarcowych;
  • nakładanie gładzi gipsowych;
  • wykonanie ścianek działowych w technologii suchej zabudowy wraz z sufitami podwieszanymi na stelażu i montażem sztukaterii gruntowanie powierzchni;
  • malowanie ścian;
  • prace posadzkowe – od podkładów betonowych przez wykonanie wylewek samopoziomujących skończywszy na panelach i płytkach;
  • układanie terakoty, glazury, kamienia naturalnego, płytek klinkierowych, piaskowców, wapieni oraz płyt marmurowych;
  • montaż stolarki okiennej i drzwi;
  • biały montaż.

OFERTA

Roboty ziemne

Roboty rozbiórkowe

Konstrukcje żelbetowe

Instalacje HVAC

Instalacje sanitarne

Sieci i przyłącza do budynków

Termomodernizacje budynków

Prace remontowe i modernizacyjne